• %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  68755,367
  % 5,77
 • BIST 100
  %

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

Şekerbank’ın ayrıcalıklı dünyasına katılmak isterseniz, aşağıdaki resmi kanallardan herhangi birini kullanabilirsiniz.

İnternet Şubesi: Bir Şekerbank müşterisiyseniz, internet sitesinde bulunan online bireysel bankacılık kanalına giriş yaptıktan sonra “Başvurular” menüsünden kart başvurunuzu yapabilirsiniz.

SMS ile Başvuru: Şeker Bonus için “BONUS”, Bütçem Benim Bonus için “BUTCEM”, Şeker Kart için “SEKERKART” yazıp T.C. kimlik numaranızla birlikte 1953’e SMS göndererek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Çağrı Merkezi: 0850 222 78 78 numaralı Şekerbank Çağrı Merkezi hattı üzerinden de yukarıdaki kredi kartlarından herhangi birine başvuru yapabilmeniz mümkündür.

Şubeler: Yakınlarınızda bulunuyorsa, herhangi bir Şekerbank şubesine sadece kimliğinizle giderek başvuru yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Şekerbank kredi kartları hakkında sıklıkla sorulan pek çok soru var, bunları aşağıda sizin için toparlayıp ayrıntılı bir biçimde cevaplamaya çalıştık.

Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanır?

0850 222 78 78 Numaralı hattan sırayla “2” ve “3” tuşlamalarını yaparak Şekerbank kredi kartı başvuru sorgulaması yapabilirsiniz. Alternatif bir diğer yol ise Şekerbank şubeleridir. Buradan da detaylı bilgi almanız mümkün.

Limit Arttırma ya da Azaltma İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternet şubesinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra, kredi kartı işlemleri menüsünde limit düzenlemesi yapabilmeniz mümkündür. Alternatif bir diğer yol, çağrı merkezini aramak ya da herhangi bir şubeye uğramaktır.

Kredi Kartı Borç Yapılandırma Yolları Nelerdir?

Şekerbank kredi kartı borcunuzu ödeyemiyorsanız, yakınınızdaki Şekerbank şubesine giderek, müşteri danışmanı ile görüşebilir ve yapılandırma konusunda bilgi alıp uygun bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Kredi kartı yapılandırma bilgisi için buraya tıklayın. Ayrıca Şekerbank Borç Transfer Kredisi ürünü ile de bir çok yapılandırma ihtiyacınıza çözüm üretebilirsiniz.

Başvuru İptali Mümkün mü?

Kart başvurusu yaptıktan sonra, sonucunuz bir gün içerisinde SMS ile bildirilir. Eğer onaylandıysa ve müşteri hizmetleri tarafından adres bilgileri için arandıysanız, başvuruyu iptal edemez, kartınızı teslim aldıktan sonra kartı iptal edebilirsiniz.

Ancak başvuru sorgulamanızın sonucu henüz değerlendiriliyor aşamasındaysa, çağrı merkezinden yaptığınız başvuruyu iptal edebilirsiniz.

Kayıp Çalıntı Bildirimi Nasıl Yapılır?

0850 222 78 78 Numaralı telefon bankacılığı hattını aradıktan sonra direkt “0” tuşlaması yaparak, kayıp çalıntı birimine ulaşabilir ve kartınızı kullanıma kapattırabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ